Vyhlídky na jarní semestr

Hurá na do dalšího semestru! Podařilo se mi poskládat rozvrh téměř bez kolisí, ale přesto s jistými chybami.

(Nečekám, že by to někoho zajímalo; je to spíš časová schránka pro mne)

Zapsané předměty

Od doporučeného studijního plánu jsem se odchýlil víc, než jsem zamýšlel. Je totiž odlišný od plánů jiných oborů v tom, že doporučuje studovat zároveň matematickou analysu i diskrétní matematiku, na později naopak odsouvá Úvod do logiky. Avšak protože důležitou částí mého velkolepého úspěchu </hyperbola> v právě uplynulém semestru byla spolupráce s kamarády, nechtěl jsem se od nich ve výběru předmětů příliš lišit. Nadto mám zapsány předměty, které mi nejsou z hlediska průchodu aktuálním oborem k užitku, leč nejsem z lidí, kteří chtějí školou jen nějak prolézt a mám tak trochu „učicí fetiš“.

Ačkoli jsem Květině slíbil, že dostav Áčko z matiky si zapíšu Formální jazyky a automaty, neboli další těžkou verzi jiného předmětu (dokonce jen půlky předmětu), bohužel </irony> se mi poněkud nevleze do rozvrhu. I bez FJA mám ale zapsány padesát tři kredity. Netuším, jak to zvládnu a pravděpodobně si ještě nějaký předmět zruším. Adepti: Grafika a Sítě, možná Cé.

Rozvrh

 • Volný pátek, znamenitě.
 • Ano, zapsal jsem si divadlo. Ne, v životě jsem nehrál. Ale Traktoristka ano!
 • Zdá se, že mám dobré cvičicí; na ADS jsem chtěl sice Nikolu Beneše, ale hloupé rozdělení grafických cvičení mé původní plány zhatilo.
 • V pondělí se nenaobědvám, možná, když se mi fakt nebude chtít na ADS nebo Céčko.
 • Ve čtvrtek se najím buď místo Brandejsova UNIXu (mít dva UNIXy po sobě je přece redundantní) nebo místo Sítí, z nichž beztak musím upláchnout dřív, abych stíhal Švédštinu.
 • V úterý a středu jedu dvanáctky. Daň za volný pátek a vstávání na desátou.
 • Sudé středy jsou liché, protože není cvičení z grafiky. Buď si udělám čtyřhodinovou přestávku a zajdu s někým na kafe, nebo se vykašlu i na Soubory.
 • Předchozí matika mi dělala problém i ve dvě hodiny, teď mám cvičení od šesti do osmi a předtím jiný údajně těžký předmět, navíc po dlouhém dni. Úterý bude asi skřípat.

Asi to chce nějaký závěr; eh, tak třeba: Předměty navíc jsem si zapsal zajímavé, takže bych je nerad rušil. Nicméně mám dva týdny na ozkoušení a pakliže po nich nebudu vyloženě padat vyčerpáním, jsem si jist, že nadšení převáží. Ujde?

Neujde, ale whatever, stejně je to vyloženě poznámka pro mě.

4 thoughts on “Vyhlídky na jarní semestr”

 1. Trochu crazy rozvrh :D Obzvlášť úterý.
  A ve čtvrtek můžeme dát oběd (jestli teda kašleš na UNIX)!

 2. Na podzim nastupuji na obor Aplikovaná informatika, chtěl bych se zeptat – V jakém programu jsi dělal svůj rozvrh? Je celkem pěkně graficky zpracovaný. Díky

   1. Škoda, čekal jsem nějaký speciální program, ale díky :)

Komentáře nejsou povoleny.